Cyfrowa komunikacja reklamowa

Chcesz ukazać swój profesjonalizm w pełnym wydaniu? Oto kilka naszych sprawdzonych rozwiązań, które są pomocne w budowaniu i utrzymaniu wizerunku działalności, jednocześnie docierając do szerokiej grupy odbiorców. I to w nienachalny, a wręcz kreatywny i przyjazny sposób. Sprawdź, co przygotowaliśmy i przekonaj się sam, jak działa nowoczesna komunikacja reklamowa. 

Wyobraź sobie jeden system, na który składa się wiele ekranów, umieszczonych w dowolnych miejscach i… dowolnej lokalizacji. Zdalne sterowanie łączy całość w jeden spójny i dobrze działający organizm, dzięki któremu możesz wyświetlać dowolne przekazy. Jeden wspólny lub kilka, a nawet kilkadziesiąt różnorodnych. Reklama wyświetlana w sklepie? A może prezentacja firmy w siedzibie?

Wiele różnych płaszczyzn działania, lecz system niemal identyczny – tak, to właśnie cyfrowa komunikacja reklamowa. Dostępna dla każdego, bez względu na cel, do którego dążysz. Korzystaj dowolnie i patrz, jak siła Twojej marki rośnie w oczach i umacnia się jej pozycja wśród konkurencji. Tak, to możliwe, a ponadto technologie komunikacji reklamowej dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Inteligentne rozwiązania użytkowe

Komunikacja reklamowa

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego powitaj klientów w sposób, który zapadnie im w pamięć na długo. Subtelna prezentacja widoczna w tle holu czy nowoczesna reklama w miejscach publicznych? W nowoczesny sposób informuj odbiorców o swoich produktach, usługach czy promocjach, a wszystko w bardzo intuicyjny i niewymagający sposób. W XE znamy pomysłowe urządzenia i systemy wspierające skuteczną komunikację wizualną w miejscach publicznych. Z pomocą niezwykle pomysłowych rozwiązań, bez problemu zrealizujesz każdy cel.

Ekrany reklamowe i powitalne

Wynoszą sferę marketingową na jeszcze wyższy poziom

ekrany - systemy digital signature

Technologie wielkoformatowe LED

Zaskakująca komunikacja wizualna w przestrzeni publicznej

ściany LED - monitory wielkoformatowe

Cyfrowa komunikacja reklamowa – co to takiego?

Być może stykasz się z nią codziennie, nawet o tym nie wiedząc. Cyfrowa komunikacja reklamowa, czyli inaczej mówiąc systemy Digital Signage towarzyszą nam niezmiennie już od wielu lat – to różnego rodzaju monitory informacyjne oraz reklamowe. Oczywiście technologia stale ewoluuje, jednak celowość się nie zmienia. Zatem odpowiedzmy na pytanie – czym jest cyfrowa komunikacja reklamowa? To systemy, które służą do wyświetlania dynamicznych treści multimedialnych na różnego rodzaju ekranach. Mogą to być specjalnie do tego przeznaczone telewizory, monitory czy panele LED (ściany LED). Gdzie najczęściej wykorzystywane i spotykane są systemy Digital Signage? To przede wszystkim centra handlowe, lotniska, sklepy, stacje benzynowe, restauracje, biura, hotele, centra wystawiennicze i wiele, wiele innych.

Co składa się na system Digital Signage (DS system)? Na co zwrócić uwagę?

Digital Signage to bardzo prosty w obsłudze system, który składa się z kilku kluczowych elementów. To, co widzi odbiorca jest końcową ścieżką, czyli efektem wizualnym widocznym na ekranie wyświetlającym, monitorze lub ścianie LED – dlatego też są to kluczowe urządzenia w całym systemie. Natomiast aby całość mogła ze sobą współgrać, niezbędne jest specjalne oprogramowanie. Sercem całego systemu jest zintegrowana sieć komunikacyjna oraz oprogramowanie sterujące, dzięki temu możesz swobodnie i równocześnie zarządzać wyświetlanymi treściami lub przekazami multimedialnymi i to z jednego miejsca. Oprogramowanie do systemów Digital Signage (DS), to także doskonałe narzędzie do tworzenia przekazów multimedialnych, harmonogramów oraz interaktywnych elementów. Jednak najważniejszą funkcjonalnością pozostaje możliwość zdalnego zarządzania całym systemem DS i to z dowolnego miejsca.

Systemy Digital Signage, ekrany reklamowe, powitalne, ściany LED

Jeden i ten sam komunikat na wielu ekranach równocześnie, a może w każdym miejscu inny? Dowolnie korzystaj z możliwości, jakie oferuje system Digital Signage. Niewielkie monitory możesz umieścić gdziekolwiek zechcesz – w firmie, sklepie czy dowolnej przestrzeni publicznej. Te większe, czyli ściany LED czy ekrany LED doskonale sprawdzą się podczas zadań specjalnych, aby wybić się spośród jednolitej przestrzeni miejskiej. Ponadto cyfrowa komunikacja reklamowa to urządzenia i systemy, którymi możesz sterować wygodnie z dowolnego miejsca. System Digital Signage dla sklepów, do biur, do centrów handlowych, a może jeszcze do innego miejsca? W XE dopasujemy cały system komunikacji reklamowej do Twoich indywidualnych potrzeb i wymogów.

Scroll to Top