Nowy wymiar wideokonferencji? Z Jabra PanaCast niemożliwe nie istnieje

Pracujesz z domu? A może prowadzisz własną firmę, gdzie koniecznością jest życie w ciągłym biegu, lecz w stałym kontakcie z załogą? Nowoczesny świat stale rzuca nam coraz to nowsze wyzwania, a my z uporem stawiamy im czoła w doskonałym stylu. Wielozadaniowość coraz częściej towarzyszy nam w codziennej pracy, dzięki czemu hybrydowe możliwości zyskują na znaczeniu. Czym tak naprawdę jest praca hybrydowa? To możliwość działania z domu lub innego miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Kluczem do powodzenia są tutaj odpowiednie narzędzia, aby móc pracować dokładnie tak, jak gdybyśmy znajdowali się w firmie. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, dzięki którym będąc poza siedzibą nawet nie zauważysz różnicy w stopniu komunikacji czy współpracy. O to właśnie chodzi! Niewątpliwym liderem w temacie rozwiązań dla pracy hybrydowej jest marka Jabra, a w szczególności linia PanaCast.

Sprzęt do wideokonferencji od Jabra – linia PanaCast

Wyobraź sobie pracę zespołową online tak doskonałą, jak gdyby wszyscy zebrani osobiście znajdowali się w jednym pomieszczeniu. Takie możliwości daje linia rozwiązań PanaCast od marki Jabra, która wynosi wideokonferencje na znacznie wyższy poziom niż dotychczas. Koniec z podstawową kamerką, która uwidacznia tylko jednego użytkownika. Jabra stworzyła innowacyjny system, który umożliwia transmisję obrazu panoramicznego w rozdzielczości 4K i polem widzenia sięgającym aż 180 stopni. Wysoka jakość obrazu to jedno, ale tak niewielkie urządzenie łączy w sobie również doskonałej jakości głośniki. Dzięki temu każdy z uczestników pracujący hybrydowo ma możliwość współpracy z zespołem, jak gdyby siedział przy tym samym stole. Brzmi naprawdę dobrze, prawda? To jednak nie wszystko, ponieważ marka Jabra w swojej linii produktów PanaCast przewidziała różnorodne, dodatkowe funkcje, o których za chwilę opowiemy.

PanaCast 50 Room System do sal konferencyjnych

PanaCast to linia produktów od marki Jabra, która wspólnie tworzy niesamowity system. To kompleksowe rozwiązanie na dobre zadomowi się w każdym pomieszczeniu konferencyjnym. System PanaCast 50 to przede wszystkim głośnik z kamerą do wideokonferencji z polem widzenia 180 stopni oraz rozdzielczością 4K o czym wspominaliśmy chwilę wcześniej. Idealnym kompanem w zestawie jest dotykowy tablet PanaCast Control, dzięki któremu z łatwością można zarządzać każdym spotkaniem. Co więcej, marka Jabra nawiązała współpracę z Lenovo, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas wideokonferencji, jak również usprawnić pracę hybrydową. W taki oto sposób powstał wspomniany wcześniej tablet oraz zgodność z usługami Microsoft Teams Rooms i Zoom Rooms. Dla pracy hybrydowej System PanaCast staje się doskonałym kompanem, dzięki któremu łączność nawet z drugiego końca świata nie stanowi żadnego problemu.

Zalety pracy hybrydowej ze wsparciem PanaCast

Wspomnieliśmy już o doskonałej jakości obrazu i dźwięku, jednak to dopiero kropla możliwości tego systemu. Na jedną kamerę składają się trzy oddzielne, a każda z nich wyłapuje każdą część pomieszczenia, łącząc wszystko w jeden spójny obraz. Co więcej, na uwagę zasługują dodatkowe zalety, jak wbudowana sztuczna inteligencja (AI), która zasila mnóstwo zaawansowanych funkcji. PanaCast 50 Room System zapewnia bardziej naturalne wrażenia podczas zdalnej współpracy, a szereg algorytmów marki Jabra wychwytuje wszelkie zakłócenia. Panel sterowania Lenovo ThinkSmart zapewnia natychmiastowe połączenie już przy jednym kliknięciu. Wszystko to sprawia, że PanaCast 50 Rooom System od marki Jabra to kompletny produkt dla małych i średnich sal konferencyjnych, lecz nie tylko. Coraz częściej system do wideokonferencji montowany jest nawet w zwykłym pokoju biurowym, aby mieć lepszy kontakt z pracownikami korzystającymi z pracy hybrydowej. System PanaCast sprawdzi się idealnie w każdym zadaniu. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas!

Scroll to Top